Serwis mat - Czym jest i na czym to polega?

Serwis mat - Czym jest i na czym to polega?

Firma POLIMER zapewni Państwu czyste podłogi i wykładziny poprzez profesjonalny serwis Mat Pyłochłonnych. Rozwiązania przez naszą firmę pozwalają zaoszczędzić na codziennym sprzątaniu, chronią podłogi przed zniszczeniem i poprawiają estetykę pomieszczeń.

Plusy serwisu profesjonalnych mat pyłochłonnych:

    Podniesienie wizerunku Państwa firmy.
    Większe bezpieczeństwo klientów, gości i pracowników – czysta podłoga, bez piasku i wilgoci to zmniejszone ryzyko poślizgu.
    Redukcja kosztów konserwacji – mniej brudu oznacza mniejsze ścieranie nawierzchni, dzięki czemu nie niszczą się tak szybko.
    Dbałość o środowisko poprzez ograniczenie zużycia środków chemicznych.
    Oszczędność Państwa czasu i pieniędzy: obniżenie kosztów konserwacji podłóg i oszczędność czasu sprzątania.

Na czym to polega?
Serwis mat wejściowych pyłochłonnych polega na fachowej pomocy przy wyborze rozmiaru, koloru i częstotliwości wymian mat zabrudzonych na czyste. System wynajmu mat proponowanych przez firmę Polimer24 tworzy skuteczną barierę dla brudu, kurzu, piasku i wody wnoszonych na podeszwach butów. Maty chronią również podłogę przed zniszczeniem oraz zabezpieczają wchodzących przed poślizgnięciem się na mokrej i śliskiej nawierzchni. Nasze maty wykonane są z nieprzelotowej bez pamięciowej gumy nitrylowej oraz włókien nylonowych odpowiednio skręconych i wulkanizowanych w gumę. Produkty te są w 100% wykorzystywane jako surowce wtórne. Maty Naszej firmy w 80% zatrzymują to, co na podeszwach butów wnosimy do pomieszczeń. Charakteryzują się wysoką chłonnością wody (6l/m2) oraz kurzy i brudu (4,5kg/m2). Pozwalają zaoszczędzić 2 -10 zł / 1m2. Posiadamy certyfikaty PCBC i PZH.