Stan magazynowy: Dostępny
PROMOCJA! ZESTAW Dozownik bezdotykowy 1L + Płyn do dezynfekcji rąk 2 x 5L
Kod produktu: Zestaw
ID produktu: 2272
408,00 zł
Netto: 331,71 zł

Ilość

Zapytaj o ten produkt

  1. Przesyłka do 30kg - 15zł + VAT
  2. Metoda płatności za pobraniem + 4zł
  3. Odbiór w siedzibie firmy (Wrocław, ul. Zakrzowska 21a)

PROMOCYJNY ZESTAW: Dozownik sensoryczny (automatyczny) o pojemności 1L + 2 sztuki płynu do dezynfekcji rąk o pojemności 5L!

Profesjonalny, automatyczny, bezdotykowy dozownik na płyn do dezynfekcji.

Oferowany dozownik automatyczny to produkt wysokiej jakości. Na szczególną uwagę zasługuje fakt wbudowanego zbiornika o pojemności 1L, który możemy uzupełniać dowolnym wkładem. Wiele dozowników posiada możliwość uzupełniania płynu tylko za pomocą wkładów jednego producenta. Dozownik DS-A01 pracuje na zasilaniu bateryjnym. Niezależność od sieciowego źródła zasilania czyni go łatwym do wykorzystania w dowolnym miejscu. Produkt dedykowany na rynek profesjonalny. Solidna konstrukcja, która bez problemu poradzi sobie z częstym użytkowaniem. Obudowa wykonana jest z tworzywa ABS (front: lakierowany biały, tył: czarny). Zapewnia bezproblemowe działanie w przestrzeniach publicznych oraz wyższą odporność na uszkodzenia mechaniczne.

  • Zasilanie: Baterie 6 x 1,5 V AA (około 70 000 doz na jednym zestawie baterii) - brak baterii w zestawie!
  • Pojemność uzupełnianego zbiornika na płyn: 1L
  • Regulacja dozy: 3 stopniowa (przełącznik)
  • Wymiary: Wysokość – 230 mm, szerokość – 65 mm, głębokość – 75 mm
  • Waga: 0,6 kg
  • Obudowa: tworzywo ABS
  • Kolor: Biały

SILVcare 5L to profesjonalny preparat z wysoką zawartością alkoholu etylowego 79,4%, przeznaczony do dezynfekcji rąk. Polecany dla placówek służby zdrowia i wszędzie tam gdzie konieczne jest zachowanie najwyższych standardów higieny. Salony kosmetyczne i fryzjerskie, gabinetach weterynaryjne, siłownie, restauracje.Skutecznie zabezpiecza dłonie przed rozwojem szkodliwych drobnoustrojów. Zwalcza bakterie, grzyby oraz wirusy. Produkt w formie płynu do stosowania bez spłukiwania.

PROMOCJA! ZESTAW Dozownik bezdotykowy 1L + Płyn do dezynfekcji rąk 2 x 5L

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!