Stan magazynowy: Dostępny

Pad standardowy Kastell /13cali

Kod produktu: Pad 13
ID produktu: 845
21,28 zł
Netto: 17,30 zł

Dostępne opcje

Ilość

Zapytaj o ten produkt

  1. Przesyłka do 30kg - 15zł + VAT
  2. Metoda płatności za pobraniem + 4zł
  3. Odbiór w siedzibie firmy (Wrocław, ul. Zakrzowska 21a)

BIAŁY - Pad z włókien poliestrowych, przeznaczony do delikatnego polerowania i nabłyszczania zabezpieczonych posadzek, utrzymanych w dobrym stanie. Zalecany do użytku na sucho oraz w maszynach o prędkości 1200 obrotów na minutę.

CZERWONY - Pad z włókien poliestrowych, przeznaczony do delikatnego mycia i codziennej pielęgnacji wrażliwych powierzchni oraz zabezpieczonych posadzek. Do użytku na sucho oraz mokro. Zalecany do stosowania w maszynach o prędkości 800 obrotów na minutę.

NIEBIESKI - Pad z włókien poliestrowych, przeznaczony do codziennego mycia posadzek. Usuwa brud oraz lekko przywarte zanieczyszczenia. Do użytku na sucho oraz mokro. Zalecany do stosowania w maszynach o prędkości 350 obrotów na minutę.

ZIELONY - Pad z włókien poliestrowych, przeznaczony do intensywnego szorowania oraz doczyszczania. Stosowany także do usuwania starych powłok polimerowych z linoleum. Usuwa brud, plamy oraz większość zanieczyszczeń. Do użytku na sucho oraz mokro. Zalecany do stosowania w maszynach o prędkości 350 obrotów na minutę.

BRĄZOWY - Pad z włókien poliestrowych o silnej strukturze, przeznaczony do usuwania starych powłok polimerowych. Do użytku na sucho oraz mokro. Zalecany do stosowania w maszynach o prędkości 350 obrotów na minutę.

CZARNY - Pad z włókien poliestrowych o bardzo silnej strukturze, przeznaczony do usuwania najcięższych zabrudzeń, plam oraz powłok polimerowych. Agresywnie czyści usuwając wszelkie zanieczyszczenia. Do użytku na mokro. Zalecany do stosowania w maszynach o prędkości 350 obrotów na minutę.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!