DOZOWNIKI DO MYDŁA - ZALETY POSIADANIA

DOZOWNIKI DO MYDŁA - ZALETY POSIADANIA
2 July, 2022

Dozownik do mydła to niezwykle istotny element wyposażenia każdej toalety oraz pomieszczeń, gdzie higiena jest niezwykle ważna (np. szpitale). Doskonale sprawdzają się również w miejscach użyteczności publicznej, takich jak hotele, pensjonaty, szkoły, przedszkola, biura oraz szeroko rozumiana gastronomia.


Zalety posiadania dozowników/dyspenserów do mydła w swojej toalecie:

Dozownik do mydła to estetyka wykonania i gustowny design. Wśród najpopularniejszych tworzyw stosowanych w produkcji dyspenserów do mydła, wyróżnić należy: stal nierdzewną oraz tworzywa ABS, które doskonale będą się prezentować w twojej łazience.

Łatwość obsługi dozownika - standardowy dozownik do mydła wykonany jest w taki sposób, aby po naciśnięciu lub podstawieniu w odpowiednie miejsce dłoni pojawiła się na niej porcja mydła bądź innego płynu. To system, który doskonale sprawdzi się nawet w przypadku dzieci.

Szerokie spektrum zastosowania - dozowniki do mydła mają wiele miejsc swego zastosowania. Podajnik do mydła spotkać możemy w miejscach o dużym natężeniu ruchu, przychodniach i placówkach medycznych, restauracjach i innych obiektach gastronomicznych, obiektach komunikacyjnych (w tym dworcach kolejowych i autobusowych, lotniskach), hotelach i innych obiektach noclegowych, centrach handlowych, a także w miejscach uznawanych za atrakcje turystyczne. Reasumując jednym zdaniem – dozowniki do mydła są idealnym rozwiązaniem dla każdej toalety. Co więcej, każdy dozownik do mydła posiada specjalny kluczyk służący do zamykania pojemnika po uzupełnieniu materiału eksploatacyjnego, dzięki czemu sposób jego uzupełniania jest wręcz banalny.

Dozownik do mydła a higiena stosowania - nie ulega wątpliwości, że dozownik do mydła jest o wiele bardziej higieniczny w zastosowaniu niż jego odpowiednik w postaci tradycyjnej kostki mydła. Płyn zamknięty jest w zbiorniku, a kolejni użytkownicy nie mają dostępu do całości. Na powierzchni tradycyjnego mydła, pozostawionego na mydelniczce lub po prostu na obrzeżach zlewu, gromadzą się bakterie z otoczenia oraz z dłoni kolejnych użytkowników. Przy dozowaniu odrębnych porcji za pomocą dozownika, płyn nie ma kontaktu z takimi zagrożeniami.

Twoje komentarze
Autor : Larra Pithan
Data : 21/04/2024
Larra Pithan
Dodaj komentarz